Rezervasyon için Buraya Tıklayın ya da Arayın: 212 5171849 veya Eposta Gönderin. Çalışma Saatlerimiz 7 Gün olup 12:00 den 02:00'ye kadardır. Teşekkür Ederiz.

page banner

Hakkımızda

Sizleri lüks ve konforlu arabalarımızla istediğiniz saatte evinizden alır keyifli bir gece sonrasında arabalarımızla evinizi bırakıyoruz.

Kalamar Restaurant’a Hoşgeldiniz!


istanbulSizleri Kumkapı’nın en seçkin restaurantı Kalamar’da her türlü balık, mezenin tüm çeşitleri, tuzda balık, özel tatlısı krepini ve canlı müzik, Kumkapı’nın en başarılı ustalarının kattığı o güzelim lezzetlerle ağırlamaktan onur duyarız..

Kalamar’da özel tecrübeli servis, kokteyller, canlı müzik ve atmosferin bir parçası olmak arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı ve ailenizi mutlu edecek. En mutlu anlarınızı geçireceğiniz tek mekan!

Sunduğumuz Hizmetler:

  • Günlük Yemek Hizmetleri
  • Özel Parti Servisleri
  • Otel Yemek Siparişleri
  • Turist ve Özel Misafir Ağırlama
  • VİP ve Limuzin Servisleri
Sizleri lüks ve konforlu arabalarımızla istediğiniz saatte otelinizden alır keyifli bir gece sonrasında arabalarımızla otelinize bırakıyoruz.
En mutlu anlarınızı geçireceğiniz tek mekan! Kalamar’da özel tecrübeli servis, kokteyller, canlı müzik ve atmosferin bir parçası olmak arkadaşlarınızı, iş arkadaşlarınızı ve ailenizi mutlu edecek. Kokteyl partiler, problem değil! Daha resmi yemek ortamları, problem değil! Bize sadece ne istediğinizi söyleyiniz, biz gerçekleştirelim.

 

Kalamar Şef ve Takımıyla Tanışın

 

kari-e1391248516912

Serap Hanım

Bayan Garson

Mark-Freeman

Şef Osman KARA

Chef

alex_morgan1

Mutfaktan

Garson

alex_morgan

Şef Taner Can

Chef

Top